Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz Moby #686 üzenetére

    Alkalmazások alatt xbox alkalmazást, három pötty, speciális és ott tudod variálni, hogy javítod, reseteled az alkalmazást stb. Lehet egy javítás helyrehozza, ha ilyen alap dolog még nem volt.

    Nekem akkor volt ilyen bordó kiírás és kimondottan acc-os baj, amikor a win-es és pass-os acc-om összekveredett a háttérben (külön van) az MS store nem megfelelővel volt bejlentkezve. Kilépkedtem mindenhol, belépkedtem ahogy kell és minden ok volt onnantól.

    Amit akkor találtam még "érdekességet", hogy volt, akinél a régi win-es frissülgetések közepette valamelyik ős pass app maradt fent és nem frissült a store-ból rendesen. Kb mindent leszedett, onnan visszarakta a legfrissebbet MS store-ból és annyi.

    Ezen kívüli auto time zone, kijeli, bejelivel variáltak valamelyik fórumon is (meg erről is volt pár yt vid), ami néhol megoldás volt és nem dobálta a bejelentkezéses problémát. A többi win szolgáltatásos buherák nem igazán érdekeltek szimplán se, hogy végignézzem, de ott is matattak néhányan, meg nem is érintett már, hogy elég hamar helyrehoztam.

    .

Új hozzászólás Aktív témák