Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz ρσгτσ #51048 üzenetére

    Bármi OS jó neki, gyári is. Csak át kell írni az IP-t az Dashboard-be egy speckó "Insignia Assisstant" programmal amit rá kell erőszakolni a gépre USB átalakítóval. (progi elég király, 2 gomb és kész is, ráadásul az egyik gomb az egy életmentő mert megmutatja neked a HDD key-t ami jó mert ha elhalálozik a gépben a HDD és nem tudod a key-t akkor azt már kb soha nem lehet életre kelteni mivel új HDD-nél kell az alaplap key-re lockolt HDD. a Kód birtokában pedig lehet csinálni)
    Nekem se gyári OS egyébként, így könnyebb volt Insigniára hangolni a gépet mert egyből a "telepítő" átírja az IP-t. Gyári Dash-el is simán fel lehet menni de azon is futtatni kell a "telepítőt" és azt csak specifikus játékokon keresztül lehet de ez már nem ide való fórumra. :U Még akkor sem ha nincs benne semmi w...z. (Ahogy írtam régebben, én is azért vagyok más rendszeren mert a megvett játékot bele lehet tenni a gépbe, egy progi felmásolja és onnantól HDD-ről futtatható: nem degradálódik a lézer, a lemez és sokkal gyorsabb is a betöltés) Egyébként még closed beta, csak kulcsot kapott emberek használhatják. (insignia(pont)live weboldalon lehet feliratkozni rá) Bármi van amúgy segíteni tudok benne.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Új hozzászólás Aktív témák