Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz mike1334 #41021 üzenetére

    Néztem de azt a Type-C csatit nem zargatnám ennyire még a dokkolótól is ezért fázok, hogy hogy fogja bírni ha esetleg rákapok és ki-be rendszeresen.

    Ráadásul valami eszes Béla kitalálta azt mint Samuék az S10-nél, hogy mekkora ötlet lenne már az alaplapra forrasztani. Egy dolgohoz nem szoktam merni nyúlni pákával az az MB mert nem tudom a csatiknak van-e nem látható helyen (alattuk pl) is esetleg forrasztott lábuk. :D

    Egy két Huawei-emnek is 2 éves korukra olyan volt a csatijuk mintha szándékosan koptattad volna őket... hiába a nagy duma, hogy tovább bírja mint a micro mert nem a mobilban van a jobban igénybe vett felület.

    BT megoldás ha mákom van jön akkor gyárilag akár mire nekem kézbe kerül a konzol. :D

    Köszi :R visszaolvasom majd akkor jobban, lehet akkor szerzek vagy valami clamp-es karmos powerbankot Kínából hozzá előre. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák