Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Beniii06 #41019 üzenetére

    Jogos azért az már meredek kijelentés volt. De tapasztalat, megvolt anno a JETSTORM és a Code of Honor is. :DDD

    Az említett nem volt meg. :O Halálrugás wtf ezt a részt még nem láttam. Annál a dobozos résznél konkrétan hangosan felröhögtem! "dobozpáncél dobozpáncél" :DD

    mike1334 Töltény? Hát jó. :D Az nincs meg neki, utóbbiról néztem reggel vidit tetszetős, röhejes vagy nem de én a mai napig csipem a Minecraftot kellemes agy kikapcsolás tud lenni néha. Letöröltem ezt azt mert mondták mit szabad. Most találtam helyet a Warframe-nek is hááát azt a :Y ezt, hogy tudták a Digital Extremes srácok így leportolni? Nem a legszebb dolog amit eddig láttam a konzolon de csodával határos, hogy az X1+ bírja ezt a mennyiségű effektet és szaladgáló ellenfelet. Mondjuk nem láttam még Elite Sanctuary Onslaught-ot nem lepne meg ha azt kihagyták volna ott még azért haverom 2060 + ryzen5-je is megtud recsegni néha 2k + High-on. :DDD

    Egyetlen egy fájdalmam van, hogy a Beyer 240-em nem tudja rendesen kihajtani a Lite (mintha 50%-ra lenne tekerve a hangerő, és nem nem a fejhallgató rossz) gondolom a rendes sem lesz ezen a téren sokkal komolyabb BT hang meg ugye nincs, hogy a Tune700BT-t lehessen használni, ha lenne BT audio akkor már tényleg nem lehetne panasz. :) (...ahhoz nem vettem még új 3,5mm <--> 2,5mm kábelt a gyárit meg elhagytam valahol)

    Samu gyári 9v 2A-es töltő tudja vajon elég gyorsan tölteni játékközben? Egyáltalán szabad tölteni játékközben?
    edit.:
    Egyébként lassan teljes lesz a kép mert van box, apum vett magának ugye PS-t ha még jön egy switch akkor teljes a lefedettség. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák