Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    Végére értem a Yakuza 6-nak, és ezzel a Kiryu-sagának is. Az 5 kivételével mindet végigjátszottam, az nagyon nem ment, talán majd egyszer folytatom. Szép nagy kerek epikus sztori volt ez is, bár nem bántam volna, ha kisebb léptékű a sztori, nem ilyen japánosan eltúlzott, de hát na...ezek ilyenek :)
    Szép keretet ad a sorozatnak a 0 és a 6, szerintem a két legjobb rész volt. Ami a játékmenetet illeti...sok fejlesztő tanulhatna belőle, így kell open world játékot csinálni. Kisebb terek, de azok tele élettel, és tennivalóval. Itt a mellékküldetések és minigame-ek, nem azért vannak, hagy kitöltsék a teret, hanem tényleg egyediek, és élvezetes megszakítani a fő sztorit velük. Az előző részekhez képest itt sok mellékküldetés kimaradt nekem, de ez azért volt, mert nem használtam segédletet hozzá, és ebben a részben nem volt olyan "kütyü", ami mutatná, hogy merre vannak, de a játék végén van "free roam", szóval minden pótolható. Egyedül azt bánom, hogy nem sok Majima jutott ebbe a részbe, pedig illett volna többet szerepeltetni, Kiryu mellett ő a másik meghatározó szereplő.

    Kis pihentetés után jöhet a Yakuza Like a Dragon és a Judgement széria, remélem azok is ilyen jók :)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák