Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz mike1334 #41016 üzenetére

    A második részt még úgyse toltam ki. :B

    Most azt néztem meg mi van a másik SD-n nem SD tudja a halál mi ennek a kártyának a megnevezése... :DDD , Lets Go Pikachu se rossz de ami szintén nagyon ráfüggős az az Astral Chain. Az elmúlt években nagyon elfelejtkeztem szinte mindenről ami nem mainstream kiadótól jövő játék megérdemelnék pár borzalmas City Interactive játékot ezért. :D
    edit.:
    Több játékot kaptam mint elsőre feltűnt a tokban is volt még pár úgyis itt van még egy két napot kipróbálgatom amit tudok. Nézegettem közben címeket rá szerintem ha jön Pro ha nem veszek egyet annyira sok jó játék maradt ki eddig Nintendo platform hiányában... :K

    Talán picit játszhatóbbak is lesznek ezzel a napi max 1-2 órás tempóval amit újabban tudok nyomni, a nagy AAA címek közül a legtöbb így macerás sokszor nem emlékszem már mi volt 3-4 nappal korábban a sztori szerint. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák