Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Lehet abba kéne hagyjam a kockulást, mikor a Dark Souls 1-3 és a Nioh után egy szutyok beat em all Avengers kifog rajtam sztori módban az okádék irányítás miatt. :DDD :DDD :W :W

    Még Pontiff Sulyvahn is összejött a 3. tryra anno DS-ben itt meg a retek irányítás miatt 1+2+3x1 heavy egység meg egy boss kifog rajtam de olyan szinten, hogy lassan okom lesz rendelni egy CP2077 kontit, pusztán mert a gyári fehérből nem marad csak két akksi. :DDD :o

    Ingame persze nincs difficulity change csak ha elölről kezdem az egész szutyok pályát hisz olyan nehéz és komoly dolog a mobok HP és DMG-ére rávágni egy 0,5x szorzót (ettől nagyobb difit nem éreztem eddig pont ugyan olyan s3gg hülye maradt az ai :D )

    Behalás ez a játék némelyik karakter teljesen rendbe lett téve némelyik katasztrófa... de a pályákon is ezt érzem. Fixen a Square erőltette a kiadást ha kaptak volna még 1-2 hónapot sokkal jobb játékként jelent volna meg az Avengers...

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák