Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz NB2 #29025 üzenetére

    Legalább te látod fától az erdőt.Igen lehet túltoltam egy kicsit de én nem privátban írogatok másoknak mint sokan mások nekem. Jedi lovag meg akiről megírtam hogy miért gyanús nekem.Jellemtelen és gusztustalan dolognak tartom ezt.Akinek meg köze van a kitiltásomhoz az gondolkodjon el kinek kedvez ezzel.Ne azoknak segítsünk már akik nyerészkednek.Legyen akciós konzol,letöltőkód,stb?Erre próbáltam felhívni a figyelmét azoknak akik bedőlnek ezeknek az embereknek.Csóró diák de lehet még sem az?Nem hinném hogy Xbox One konzolt meg 200ezres telót meg letöltőkódot árulgat ,meg már egy rakás üzlete volt?Igen szóvátettem hogy letöltőkód és Xbox Onee konzolt árulgatóknak,neppernek vagy mindegy minek nevezzük ne adjunk már ajándékba semmit,még ha csóró diáknak is vallja magát.Érdekes mikor az említett vita után a jatékokról beszéltünk abban nem volt vita.Nem szeretem a sumák,jellemtelen embereket,ezt az oldalon is tudattam az illetékesekkel.Nem privátban írogatok mint itt egyesek,meg nem szaladok moderátorhoz azonnal ha valami bajom van.Megnézhetnétek egy-két embernek az adatlapját és rácsodalkoznátok hogy nem beszéltem hülyeséget.Ezért már az egyik emberke már a családommal jött elő.És ezt a Jedi lovag is tudja szóltam neki,dw behúzza fülét-farkát hogy ő nem tud semmiről,utána meg kiderül ő javasolta a letiltásomat.Gondolom ezután majd rohan a modikhoz elégtételért,szégyen ember az ilyen,Asszisztáljál csak ahhoz ami a háttérben folyik,segítad is a jótanácsaiddal ezen emberkéket.Sok sikert hozza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák