Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    COD 4 tipp.

    Aki most játszik vagy majd játszani akar a COD4-el annak azt ajánlom ne szedje össze a laptopokat elsőre. Vagy ha össze is szedi vagy össze akarja szedni elsőre az nézze meg EZT a videót, amiben össze van vágva, hogy hol van a 30 noti elrejtve.
    Nagyon hasznos annyi szent.

    És még egy tipp. Ha már összeszedtél valamennyit de nem tudod hogy hol szedted össze melyik pályán akkor ezt csináld PL: Mission Select--> Act 1--->Blackout- legkönnyebb mód-->Várd meg betölt a játék-->lépj a menübe--->Options-->Cheats-->És ezen belül meg tudod nézni hogy az adott pályán hányat találtál meg a notikból. Pl: "You have found 1 of 2 enemy intel item in the mission."
    És akkor tudod hogy itt még van 1 amit nem találtál meg. Ebben segít a videó.

    Én most szedtem össze mind a 30at, úgy hogy 19et szedtem össze játék közben. Így most 980G/1000G nél járok. Hátra van az utolsó 20G-s mutatvány amikor veterán fokozaton kell végigvinni a repülős extra pályát IDŐRE:)
    20G üti a markát annak aki megtalálja mind a 30at.

    Sok sikert mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

Aktív témák