Keresés

Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz Jim74 #34147 üzenetére

    2,5méter már teljesen elegendő 2 személy számára.

    Your shape fitness Evolved első része illetve a legújabb 2012-es verziója is a legjobb fitness program. És nagyon pontosan követi a mozdulataidat. Gyerekeknek meg rengeteg-féle szórakoztató játék van. 4-6éves gyerekek pl imádják a Kinectimalst. (tamagocsi a TV-ben én csak úgy hívom :D)

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Jim74 #34147 üzenetére

    szerintem 2.5méter elég lesz neki, mert nálunk annyi sincs és jól elvagyunk vele :K kb 2 méterről már nagyon jól érzékel, de jó ha azért minden irányban marad mozgástér, főleg ha ilyen ugrabugrálós, jobbra-balra rugdosós gyakorlatok vannak...

    34148: még pár hónapja ott volt barátnőm nővérének a 6éves lánya és odavolt a kinectimals-ért... mi már szinte dőltünk este 10kor a fáradtságtól, de a kiscsaj simán pörgött még a kinect sports2-n és alig bírták hazavinni :DDD jó kis társasági móka és sokoldalú: your shape 2012 nekünk is megvan (gyilkos... lenyomtam benne a new york-i futósorozatot egyben kb 15-20perc alatt és majdnem megdöglöttem...) ...de ezen kívül twister mania-val, raving rabbids a&k-val meg hasonlókkal is el szoktunk lenni... vicces, szétröhögjük magunkat egymáson és közben mozgunk is

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák