Keresés

Aktív témák

  • doncortio

    senior tag

    válasz Stafni #24916 üzenetére

    Én egyszer költöttem csak 10e-t játékra és az az Universe at War PC-s verziója volt (amúgy jó játék, van Dobozra is). Amennyit pedig eddig Xboxra költöttem abból nem jönne ki egy értelmesebb, de olcsó HDTV sem.
    Költségvetés: Xbox 360 Arcade Jasper - 40k, Resident Evil 5 - 5k, Halo 3 - 4k, Halo 3: ODST - 2k, GTA IV - 8k, Prince of Persia - 4k, Viva Pinata + Forza 2 bundle - 1k, PURE + LEGO Batman bundle - 1k, Gears of War 2 - 6k, 3 havi GOLD - 4k = összesen - 75k (mára sajnos egyik sincs meg, kb. fél év után buktam 15e-t amikor eladtam)
    Ebből talán kitelne egy HDTV (használtan), de akkor meg ugye nem lenne box és a TV se lenne minőségi. Jó a mostani SD, én nem is értem, hogy mi ez a nagy felhajtás körülötte.

    [ Szerkesztve ]

    Isten veled Steve, nyugodj békében!

  • tomgabor

    senior tag

    válasz Stafni #24916 üzenetére

    Nézd, aki megveszik a játékokat 10e pénzmagért, arról feltételezhető, hogy nem CRT-vel nyomul.
    Amikor megvettem életem első konzolját (PS3) és is majdnem CRT-vel nyomultam, 10+ ezerért vettem(veszem) én is rá a játékokat. Vásárlás előtt gameshop.hu-nál megkérdeztem milyen lesz egy CRT-n játszani, azt mondták néhány játék fekete-fehér lesz, így kénytelen voltam vásárolni egy LCD monitort mellé(1 héttel előbb vettem meg mint a PS-t)
    Szerintem olyan 1/3 arányban vannak a CRT/"Lapos" TV/Monitor használók.

Aktív témák