Keresés

Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz Djuree #20887 üzenetére

    Abban igaza van, hogy anno a BC2 béta, sőt Alpha is nagyságrendekkel jobb volt. Pedig azok sem a végleges változatok voltak, ott is csak egy rush map volt. (port valdez)
    Szvsz a map választás lett szar, nekem egyáltalán nem tetszik ez a metrós. Ráadásul infantry only map egy battlefieldbe felér egy szentségtöréssel. BC2 bétában is voltak járművek. Grafikára én is jobbra számítottam, tudom hogy box már nem egy mai gyerek, de ezek a textúrák... remélem a véglegesre jobb lesz. Ettől függetlenül félek hogy a csökkentett player szám miatt romlik a mapek színvonala és sok lesz a feleslegesen üres terület. 32 v 24 játékos, 8 ember azért nem kis különbség.
    Ettől függetlenül összességében így is tetszik. Például a mozgások és a hangok marhára bejönnek, az előrendelésem nem mondom vissza, hiszen ott van még a coop és single rész is.

  • nofi

    őstag

    válasz Djuree #20887 üzenetére

    Teljesen egyet értenék veled, ha nem egy hónap lenne még a megjelenésig, nem beszélve, hogy előtte ugyebár 1-2 héttel már véglegesítik a kiadásra szánt verziót. Az EA mindent megengedhet magának, hidd el, hogy ha hónapokig csak patchelik is, simán hozzák a betervezett eladást ilyen marketingdömping mellett.
    Nem értem mi a francot kell védeni. Én is "BF3 párti" vagyok, de nézzük már picit reálisan a játékot... Azért mert bétának hívják, attól még maholnap a postaládádban fog landolni.

    u.i.: nyár óta elő van rendelve, bár tegnap kicsit megrendültem, de nem fogom visszamondani. Tudom, hogy megjelenés után gőzerővel fogják javítani - mert van mit! :K

    Xbox GT: nozsolt

Aktív témák