Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz molnarpeter #11824 üzenetére

    Ha nem akarsz warezolni ne keress jasper alaplapost, minek, vegyél SLIM-et, sokkal jobb.
    Készíts magadnak egy 250GB-s HDD-t egy jó kis WD-ből - Pesten 9300FT 3 év garival.
    (de használtat kifoghatsz 7000Ft körül)
    Beleteheted a Slimbe - régibe nem- tok nélkül is. Vagy vegyél tokot Kínából 1500Ft postával együtt.

  • kenand

    veterán

    válasz molnarpeter #11824 üzenetére

    Én úgy vagyok ezzel, ha megtehetem és reális áron van megveszem.

    Pl karácsony körül sok játékot megvettem a Steamen, mivel igen jó áron volt, olyat is ami meg volt itthon warezben, és már végig is toltuk. De pl a Lucas Arts KOTOR megért 2.5 USD-t.
    Sok szinkront készítek HD razfilmekhez (4kids) Colone Wars, Samurai Jack stb
    Sound Forge 8.0-at használom, az Ebayen jogtisztán vettem 15USD-ért (korábban vagy 400 USD volt) bár meg ven a 9-es -warezban- inkább a jogtisztát használom.
    Elkészítettük egy barátommal a Monkey Island SE 1 és 2 magyarítását PC-re OSX-re és iPhone/iPod Touchra is. Mindet megvettem jogtisztán 2-10 USD-ért. Ennyit megért.

    De karácsonykor megvettem a Kinectes Harry Potter hetet a mediában 15 000-ért a gyerkőcöknek. Hát nagy hiba volt, 1x játszottak vele, nagyon gyenge. Pénz kidobás volt.
    Nem mondom meg mi a foglalkozásom, de 200 000-et viszek haza kb.heti 50-60 óra munkával + havi 140 óra készenléttel, amikor a telefonnal alszom és ha akció van 20 percen belül benn kell lennem.
    Szóval igen is számít 15 000 Ft
    És egy diáknak vagy minimál bérből élőnek még inkább.
    Ha az árak reálisabbak lennének többen térnének át a csak helyes útra.

Aktív témák