Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kenwood #61217 üzenetére

    Mythic-et sajnos nem tudok játszani időhiány miatt (egyszer pugoltam HM mythic Kargath-ot, az könnyű volt), a HC borzasztóan könnyű (mondjuk én 1 shotolni szoktam BRF hc-ot, ha Ti órákat wipe-oltok azokon a bossokon, akkor számotokra annyira nem is lehet könnyű, mint írod).

    A Mythic szerintem a WOTLK Hard Mode nehézségével van azonos komplexitási szinten; a HC pedig a régi WOTLK és azelőtti bossokkal. Jobbak az addonok, régi a játék, létezik egy réteg, akinek bármilyen bosst adsz leöli, mert az évek során megtanult játszani; ezért is van szükség a mythicre, ott annyira komplex a fight, annyira sok a mechanizmus, hogy le tudja kötni ezt a réteget is, mythic komplexitású boss vanilla/bc alatt nem volt, wotlk hard mode-dal jelent meg ez a szint, aztán eltűnt egy időre, most pedig megint van.

    [ Szerkesztve ]

  • DrGonzo22

    őstag

    válasz kenwood #61217 üzenetére

    Egyébként Maidens a valaha írt egyik legkönnyebb fight: Lassan két hetes 1-shot maidens hc pug kill, és látható, hogy én is és a platform raid is leállunk a dps-sel a harmadik hajó fázis alatt. Egyszerűen annyira nem helyezi a dps-t nyomás alá ez a boss, hogy 1 percig nem csináltunk semmit! Ezek után számomra felfoghatatlan, hogyan lehet maidenen wipolni; faék egyszerűségű mechanizmus, amit ráadásul a dps (raid összetételtől függően) 30-40%-a personal def cd-ből counterel, 0 nyomás a dps-en (1 perc idle time!), stb. Kiraktok 5 zone markert és nincs az az IQ85 feletti ember, aki elméletileg hibázhatna.

    Highmaul sokkal nehezebb raid volt, sokkal több koordinációt igényelt mind az endboss, mind a többi fight, és most a Blizz mégis BRF-et nerfeli. Kíváncsi lennék egy olyan statisztikára, hogy milyen sebességgel haladtak a játékosok HM-ban és BRF-ban. Az alapján, hogy BRF-et nerfelik kb. 1 hónappal a kijövetele után arra lehet következtetni, hogy lassabban haladnak vele az emberek; és ez az, amit nem értek, hogy miért, hiszen ez egy HM-nál jelentősen egyszerűbb raid.

Új hozzászólás Aktív témák