Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz J o e #57964 üzenetére

    Nem csak neked, hanem mindenkinek, aki reagált az utolsó hsz-re:

    Az a problémám, hogy ha megveszem a GC-t decemberben, akkor már tutira nem fér bele a Dragon Age: Inquisition, márpedig jelenleg úgy néz ki, hogy mégiscsak sikerült a BioWare-nek megemberelnie magát és normális játékot kalapáltak össze. Sajnos nem írhatom ide, hogy miben reménykedek ezzel kapcsolatban, mert az alapelvek tiltják, de amennyiben összejön, talán belefér, hogy mindkettővel játszhassak. Viszont ebben az esetben meg attól félek, hogy annyira le fog kötni a Dragon Age, hogy hiába fizetek elő a WoW-ra, szinte kihasználatlanul fog lepörögni a játékidőm, ami óriási pazarlás.

    Ahogy említetted, nekem is pont amiatt nehéz a döntés, hogy épp most lesz az évforduló, ráadásul ünnepi eventekkel, amiken nagyon szeretnék részt venni. A legjobb az lenne, ha tudnék venni egy hónapot, amíg lezajlanak az eventek, majd utána megvenném a Dragon Age-et januárban. De mivel csak GC-vel tudom feltölteni az accomat, az február közepéig szólna, akkor pedig ismét csak nem tudnám megvenni a Dragon Age-et, mert jön a Witcher 3 is, két játék nem fog beleférni egy hónapon belül. Ha meg januárban veszem meg a Dragon Age-et, akkor egy hónapnyi WoW szinte csak üresjáratban fog leperegni, mert nem jut időm mindkettőre.

    Szóval most ezért vacillálok azon, hogy kihagyok egy kis időt. Pont a legrosszabbkor, ezzel én is tisztában vagyok. Épp emiatt vettem meg anno. a pandás kieget és a GC-t, majd később a WoD-ot is, hogy karácsonykor úgyis itthon leszek dec. 19-től jan. 7-ig, akkor lesz időm vele játszani. De nem számítottam rá, hogy a Dragon Age: Inquisition valóban olyan jól sikerül, mint ahogy azt ígérték - a DA2-vel ráfaragtam, ezért ezt sem mertem előrendelni. Ám ha valóban megtetszik, és le fog kötni, akkor teljesen felesleges lesz előfizetnem a WoW-ra, mert csak azért, hogy pár napig online legyek, nem éri meg feltölteni.

    Viszont abban igazat adok, hogy majd meglátjuk. Elvégre kiderülhet, hogy a Dragon Age is csak a videókon néz ki jól, és nálam már nem fog szépen muzsikálni, vagy annyira konzolos lesz ez is, mint a DA2, tárgy-, és parti-menedzsment nélkül. Ebben az esetben valószínűleg rövid távon megunom, és visszajövök inkább WoW-ozni. De jelenleg nem tudom megmondani, majd csak azután, hogy ki tudom próbálni.

    MOD: Az lenne a jó, ha csak tényleges játék esetén pörögne a számláló. Ebben az esetben senki sem aggódna a leállások miatti kiesések miatt, és egy GC-vel is négy vagy több hónapot ki lehetne húzni. Na, nekem így már megérné folyamatosan előfizetni. A jelenlegi rendszert viszont óriási pazarlásnak tartom. Nekik persze így a jó, de nekem hatalmas pénzkidobás, ha kihasználatlanul pörögnek a napok.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák