Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz k.kristof #55386 üzenetére

    Csak akkor volt egy ideig rossz a helyzet, amikor átjöttem, most már kaptam egy jobb fegyvert, azzal újra szinte one-shotolom a mobokat, szóval annyira nem vészes a dolog. Viszont végre értelme is van küldetéseket csinálni, mert a jutalmak eleinte kompromisszum-mentesek. Elég idegesítő, amikor folyton filóznod kell, melyiket választ a lehetőségek közül. Pláne, amikor nincs is számodra hasznos és kénytelen vagy a legdrágább mellett dönteni, hogy legalább anyagilag érjen valamit a bolt.

    Az aranyat illetően pedig remélem, hogy igazad lesz, mert amekkora területeket kell már bejárnom küldetések alatt, nagyon lassú az alapfelszereltségű repülő griff, ideje lenne már egy gyorsabbra váltani... :)

    (#55387) ígyvanferi: Hát, ha nem kell megvenni mindkettőt, akkor jó, én csak örülni fogok neki. :K A pandarian repülésről meg fogalmam sem volt, tekintve, hogy életemben nem voltam még a pandás területen. Ez hogyan is fog kinézni a gyakorlatban? 2,5K goldért kapok egy skillt, amivel gyorsabban repülök? Mert már most is frusztrál, hogy 80-as szinten nem tudom kipengetni még a 70-es szinthez kötött repülés árát sem, pedig nagyon sokat segítene, ha nem tartana 10 percekig az utazás oda-vissza szinte minden küldetésnél...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák