Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guargumi

    tag

    válasz decibel #35242 üzenetére

    az egy ilyen hely
    nem kell azon kiakadni, hogy 3-4 lvl85 mob megöl, szerintem ez a természetes, s nem az, ami Northrenden volt, ahol mindenki félistenként rohangált:)

    rugóval, ha gáz van vanish, akkor nagy az esély, hogy megúszom a sok mobot, a warriorral tank gearben szoktam menni, bár megvan a hátránya annak is, hogy kicsi dps t tolsz, s tényleg respawn, de a victory rush megmenti az életed.

    Mondjuk contested zona, szóval a mobok mellé jöhet a másik frakció is.

    Már négyszer elváltam, de 70es a karakterem.

  • Arnold2

    őstag

    válasz decibel #35242 üzenetére

    Lock-ként (ráadásul destro-ként) átérzem a dolgot. Én általában sunyulós, quest item ninjazós vagyok. Megvárom míg valaki befut előttem, beaggróza a a mobokat én meg tovább megyek. Később úgyis, én is összeszedek párat. Kifele macerásabb mikor már minden megvan, de nem tudsz két lépést tenni a respawn miatt. Akkor AOE stun, Nether ward, majd herbás Life blood-dal kirohanok.

    Problimot általában tudom solozni, de én még nem találkoztam olyannal aki visszautasította volna az invet. Olyannal igen, aki groupban volt és nem tudott meghívni, de nálunk általában, hogy ott vagy a közelben, beírod a /s-be, hogy inv pls, akkor 4-ből 3-szor meghívnak.

    A questekkel szerintem nincs gond. Pont annyi időbe telnek, amit én is szánnék rá. Amivel viszont gondom van, az a mostanában elharapódzott gankelés. Most ugye javították a base ganket, de pl. tegnap is nem tudtam kijönni a temetőből (ress pointból), csak nagy nehezen 3 halál után.

  • Ribi

    nagyúr

    válasz decibel #35242 üzenetére

    Pont az ilyen esetek miatt questelek demoként.
    3-4 mob rámjön, pet whirlwind, demonform, ordas aoe és kész.
    Nekem eddig 1x sikerült meghalni. Kifele tartottam kevés HP kevés manával és nem igazán érdekelt az az 1-2 mob ami a petet csapkodta, majd kimegyek és visszafutnak. Persze rámpoppolt másik 2, daze, agyon is vertek.
    Sokszor én is inkább beállok az egyik kis cellába és ott várom meg míg a rablánc megjelenik.
    A legjobban azt szeretem, amikor pár idióta azzal játszik, hogy direkt csak a quest mobot oli. Neki valszeg jó a net kapcsolata és be tudja taggelni. Látszik hogy ő húzza be, de megint ottmarad és megint behúzza. Aztán megint. A világ ilyen. Szegény retardnak biztos ez az egyetlen élvezete az életben. Rá kell hagyni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák