Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-ECT$

    titán

    válasz decibel #35102 üzenetére

    Én is észrevettem, hogy korábban mire meglett a max szint a karakteremmel, addigra a first aid is maxolódott, most meg 500-ig sikerült csak felhúzni. (Persze amíg 200g/stack áron ment el a cloth az AH-ban, addig oda raktam :D ) Szóval sokkal kevesebb cloth esik, mint eddig.

    A disenchanttal nálunk lehet keresni, elég drágák az alapanyagok. Hogy az enchant mennyire megy, azt nem tudom.

    Gyűjtő szakmát természetesen könnyű maxolni, és a hozzá tartozó craft szakmát sem nehéz húzni. Az alchemyt tényleg könnyű felhúzni, de utána nem olyan egyszerű a helyzet. A cd-s transmute nálunk most olyan 400g-t hoz naponta, viszont a kész cuccok olcsóbbak, mint a hozzájuk kellő alapanyagok, legyen szó flaskról, potionról, vagy cd nélküli transmute-ról. Csak azt éri meg csinálni, amilyen specen vagy, különben jobban megéri az alapanyagot eladni.

    Dive ever, work never.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz decibel #35102 üzenetére

    A mage-em tailor/encha, de az még 4.0 előtt lett 80, azóta nem szinteztem, tehát 80+ contentet nem ismerem ezen szakmákban. A mainem, amit felhúztam skinning/mining farmer karakter, természetesen már mindkét szakmában 525-ös. Viszont az általa farmolt anyagokból húzok altoknak engineeringet, leatherworkinget, jewelcraftingot, tailoringet, és enchantingot - utóbbit nem erőltetem, mert ez lesz a következő 85-re húzandó karakter, tehát neki quest itemekből és mobokból kieső zöldekből lesz majd valószínűleg elég alapanyaga. A legnagyobb szívásnak eddig a jc-t érzem: 475-ig rendben van, de már az eddig lecraftolt gemekkel sem tudok mit csinálni, napi questeknél esetenként 3 semmire nem jó gemet craftolok, ez is megmarad (mivel mindenki ezt csinálja, ah-ban értelemszerűen eladhatatlan), egyelőre bankba szórom be őket, meg ajándékozom őket szintező guildtársaknak, de ugye szintezés közben nemigen van gem slotos item, magasabb szinten meg már a nagyobb követ keresik. Mondjuk az tény, hogy így 475-525 között tényleg annyit lép a skilled, ahány rare követ legyártasz. Viszont ah-ban gyakorlatilag nem vettem még alapanyagot eddig Cataclysm óta.

    Folyamatban van egyébként (lvl57) egy herba-alch pap (eddig questelés mellett elég könnyen húzhatónak tűnik, 300 körül akadtam el, itt már át kell menni alapanyagért Outlandre), és egy lvl62 mining-bs dk (lassan 350-es mindkét szakmában, miningban talán már el is hagyta), így gyakorlatilag már csak az inscription hiányzik a karaktereim szakmái közül.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák