Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Louro

    őstag

    válasz Wolverine #29080 üzenetére

    Szerintem eddig is megvolt ez a petprioritás. Affli a felhuntert hívta a Shadow Bite miatt, demo a felguardot a dps és a demon pact miatt, destro pedig impet a crit (talent) miatt. Csak így ,hogy afflinál és destronál is critesélyt csökkentenek és demonál az "instant" soulfire továbbkasztolása miatt szerintem DD-ben és dpsben is érződni fog a patch. Bár bevallom a többi kasztot nem lestem meg, de inkább lehetett volna mondjuk - ha nagyon változtatni akarnak - afflinál Dotok erejével és cd-jével játszani és azzal, hogy a molten core-t oda átdobni és akkor nem shadowbolt mindig, hanem néha inci. (Ez eléggé felkavarná a lelkeket :DDD) Demonál ötletem nincs, destronál meg a "régi" nether protection-t visszaadni, hogy megérje a talenteket rászánni, vagy ruin 5% bonuszát hitbónuszra tenni. Igaz a Blizz jobban látja ezeket és biztos követi az official fórumot, csak ezek a módosítások....bár demonál nem tudom jól értettem e, de a soulfire-rel is procolhat majd a decimation. Akkor soulfire-t soulfire fog követni és akkor csak annyit fogunk látni, hogy két soulfire egyszerre fog repülni?

    Mess with the best / Die like the rest

Új hozzászólás Aktív témák