Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajtorja

    aktív tag

    válasz hemaka #91664 üzenetére

    Nem azon van a hangsúly, hogy eu, a tendencia az ami aggasztó. És nem csak a support terén. De ha szeretnéd kifejtem:

    Anno vanillában volt eset hogy raid közben megjelent GM, karakterrel, jófejséggel, rp szöveggel hatalmas élményt adva 40 játékosnak és nem mellesleg megoldotta a problémát, ott és akkor. Lelkes játékos volt, egy közülünk.
    Wotlk idején erre már nem nagyon volt kapacitás, de megkerestek ingame, el lehetett velük chatelni, ha nem is azonnal és nem is elsőre de találtál kompetens segítséget.
    Az elmúlt pár évben a folyamatos leépítéseknek hála oda jutottunk, hogy ha item restoration vagy egy kései copy-paste válasz nem oldja meg a problémád, akkor így jártál. Classicban gyakorlatilag CSAK copypaste választ kaptam.
    Szóval nem az a lényeg hogy amcsiknak is angolul kell írni, hanem hogy olyan emberek a support, akik még múlt héten virágot árultak vagy kosarat fontak, szarul vannak fizetve, kevesen is vannak és azt se tudják miről van szó, tisztelet a kivételnek (kaptam már wow-os kérdésre call of dutys választ).

    --- ---

Új hozzászólás Aktív témák