Új hozzászólás Aktív témák

  • DrGonzo22

    őstag

    Én azért játszom ezt a játékot, mert élvezem (legjobban pont a wipefesteket, amikor az adott raid a teljesítőképességének a határán áll;jó esetben ilvl miatt, és nem azért, mert annyira rossz emberekből áll:) ) . Számomra a gear csak egy eszköz, ami lehetővé teszi, hogy nehezebb bossokat/magasabb nehézségi fokon ugyanazt a bosst megölhessem. Teljességgel hidegen hagy, hogy mit dob, illetve, hogy azt éppen ki kapja meg a guildből. A lényeg, hogy a gearem/gearünk lehetővé tegye a megfelelő játékot. Minden karakteremnek van 3-4 xmog setje, így az új itemek semmiféle érzelmi reakciót nem váltanak ki - a tier bonusok és a trinketek érdekelnek, mert megváltoztatják a rotációt, ezért ezeket szeretem gyorsan beszerezni.

    BRF alatt ugyanez volt a helyzet; az első három héten nem esett semmi (a raid-képesség határára kerültem), aztán egy run alatt 5 tier tokent nyertem, mind az 5 slotba egyet... most is azt látom, hogy az rng (főleg pugoknál) rendkívül fontos, akinek az első két héten szerencséje van, az borítékolhatja a korai curve-öt, mert még ha elég rosszul is játszik (de nem borzalmasan) az ilvl miatt leviszik, és meglesz a killje. Nekem rettenetes volt a nyitásom hfc-ben, első két héten gyakorlatilag nem esett semmi, utána nyaralás, stb. most 12/13 hc-on vagyok 2 karakterrel is, ami abszolút negatív rekord... mindezt megköszönhetem az rng geareződésnek, és annak, hogy az első héten nem igazán értem rá, utána meg jött egy kisebb szünet. 12/13-as leaderként 703-as ilvl-lel hiába kreálok pugot főleg rossz játékosokat fogok bevonzani, így az archi fighton rendszeresen 2-3 ember van első fázisban a levegőben, 10% környékén pedig összeomlik az egész... Az egyik karakteremmel beléptem egy jobb guildbe (mythicben progresselnek harmadik bosson) ( a régi brf-es logjaim miatt simán felvettek), de rögtön be is raktak socialbe, mert "rosszak a hfc logjaim"... Nyilván rosszak, mivel az ilvl-em felment a craft/trash gear miatt, set bonus/trinket pedig nincs, így pedig a saját ilvl bracket-emet is csak 70% körül tudom hozni, mivel jelenleg a mage-nek a két trinket, illetve a két set bonus abnormális mértékben járul hozzá a dps-éhez. (Tegnapelőtt az egyik karakteremmel lett egy PoF trinketem, rögtön jött is egy 95%-os bracket, 85%-os overall log...). Ennyit a gear szerepéről, és a geareződés állapotáról... Na mindegy remélem jövő héten végre esik tier, meg még a másik trinket, utána csinálok néhány 95%+ logot, és újra bejelentkezem valamelyik mythicet raidelő guildbe... Mert jelenleg hiába vetetem fel magam a brf-es logokkal, a jelenlegi gearemben semmi esélyem a felszínen maradásra.

Új hozzászólás Aktív témák