Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    válasz Mister_X #60705 üzenetére

    Nekünk van egy retri palánk aki DPS-el (off-ba tankol most). Messze veri legtöbbünket a legtöbb fighton (bár most azért a mágusok erősen előre törtek).

    Healerhez nagyon de nagyon nem értek, de olyan nincs, hogy legjobb healel. A fightok soksínűsége miatt, hol egy dudu, hol egy pap vagy akár egy paladin épp a legjobb. De csak kibicelek.

    Félig meddig személyes kérdés: Az új contentben azt tapasztaltam kis destro lockomon, hogy kritikán aluli DPSt tolok raidben. 672 az ilvl-em és fel sem merem vállalni a DPSem, de bőven a lista végén kullogok.

    Ti a klánjaitokban ezt hogy látjátok? Én csinálok valamit nagyon-nagyon rosszul, vagy most épp ez van. MOP végén a DPS lista elején voltam (általában TOP4 a fightól függően), most meg...

    És emiatt már buktam is raidet, mert egyszerűen kevés volt a DPS. Icy-veins meg ilyesmi megvolt. Nem BiS a gear, de hogy még az átlag 30k DPSt is hátszélben érem el, az már nagyon szomorú :( Amióta WoW-os eszem tudom, lock-kal játszom és irtózatosan zavar :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák