Új hozzászólás Aktív témák

  • Ribi

    nagyúr

    Nos, javaslatotokra attertem az impre, es ugytunik, hogy jo felallas. Eddig nem nagyon hasznaltam a hp draint, mert 2 utest bekapok es szittam 200hp-t oszt csokolom. Igy eleg jol tartom a hp-t. A gond csak ott van amikor veletlen tobbet behuzok. Amikor ketten verik a fejem elegge nehezen sikerul elloni barmi spellt is kiveve az instant castosakat, de az meg keveske. A hp drain is egesz kevesszer mulik el utesre, de azert amikor tobben utnek akkor azt is nyomogatni kell rendesen. Minap volt hogy lovagoltam el 2 mob kozott, mondom megutnek nembaj, lerazom oket. Persze hogy leszedtek a lorol. Erre latom hogy jon egy harmadik is. Mondom fear. Hopp 3x Immune felszall. Hat vazz. Mar nem is kezdtem el spellelni, mert ugy vertek le az 5.5k hp-m hogy csak lestem. Utalom a retek undead mobokat :D
    Gondolkoztam hogy voiddal megyek, de annak sajna nagyon lassan termelodik a manaja. Viszont az elobbi esetben megoldast jelentett volna. Szal valasztani kell a szinte mindig eletben maradok ha sokan tamadnak, de kicsit lassabban jon a mana / gyorsan haladok, csak a necces eseteknek halal a vege felallasok kozott. Szal maradok a gyors xp mellett es inkabb vigyazok a mobokkal. Mar alulrol karistolom a 66-ot.

Új hozzászólás Aktív témák