Új hozzászólás Aktív témák

  • SzlobiG

    félisten

    válasz MCGaiwer #17075 üzenetére

    Ezt átéltem én is...összeolvadtunk még nyár előtt egy másik klánnal mert ember hiányba szenvedtünk vagy is nem jött össze a kellő fő egy raid indítására és hát muszály volt, egy ideig ment is elég jól haladtunk aztán elkezdőttek a baszogatások a milyeink elkezdték piszkálni a másikakat, hogy milyen noobok,lámák stb-stb, aztán egyszercsak megunták és kilépett mindenki, vagy is akik átjöttek na onnantól vége volt a guildnak...

    A conflictról meg annyit, hogy amikor nagy bajba volta szintén még nyár előtt kilépkedtek az alap emberek sokan átmentek eclipse+hasonló helyekre olyan emberek bekerültek akik pl nálunk voltak és még az elétükbe nem látták Hyjal-t+BT-t, de nem kellett egy hónap már T6-ba szaladgált a skilljéről meg nem is beszélve. Szal szinte az jutott be oda aki akart...de én akkor se mennék hallgatni a radi leader (sztem tudjáok ki) szapulásait ordibálásait ha az lenne az utolsó klán BS-en.:D Sok rosszat hallottam már egy raid menetről ott...:D

    Nevar: Én is ezt sajnáltam, hogy a PVE részét nem láttam a játéknak ezért hagytam abba a PVP-s karit és inkább PVE-zek, de nem bántam meg mert sokkal jobban tetszik, igaz közel se értem el olyan eredményeket mint te, de már úgy is full brutalba vagy nincs mit kiszedned szal próbáld meg.:D

    Lucifer: Egy-két kiegészítővel nem rossz a PVP-s cucc se, addig ameddig nem szerzel PVE-s cuccokat pl nálunk az Arms warrin elég sok PVP-s cucc van, de megvan neki a hit cap-ja és jól is tolja(ta).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák