Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John_Doe

    senior tag

    válasz vaki #1464 üzenetére

    Biztos vagyok benne hogy ha gond akad a HD klienssel az nem a net miatt lesz. Az amitől HD lesz addig közlekedik a neten amíg letöltöd telepítésnél utána a gépeden múlik mit jelenít meg. Én leszedtem és ki is próbáltam a gépem nem egy mai darab (c2d E4500, 4GB ram, geforce 8800 GTS 512)
    Ezzel a beállítással játszom 1.3.1 alatt:

    Így harc közben 50 feletti fps-em van. (Kivéve az Eastern Front map közepét ott kb 35-40 ha nagy a kavarodás akkor 30 de csak itt van ekkora esés.)
    Mivel a teszt szerveren nem volt kedvem várni csatára így tutoriálban (2-es 3-as) teszteltem a grafikai beállításokat és egyébként is először ott szoktam tesztelni. A fenti beállításokkal stabil 60 ott. Feltoltam maxra a grafikát lejött a +5GB. 30 fps a tutoriálokban. Vagyis nálam tuti játszhatatlan lenne de nem is akarok így játszani. Viszont én úgy érzem az 512 MB vga memoria kevés neki (végül is logikus a HD nagyobb texturákat jelent ahogy a fájlokat nézegettem) ugyanis akadozik a játék főleg ha "arra nézek amerre már régen nem". Nem tudom ennél jobban leírni pl repülök előre majd hirtelen megfordítom a kamerát vagy ha sokat forgatom a kamerát. Gondolom a kevés mem miatt ilyenkor mindíg be kell tölteni neki a texturákat.

    Shal'kek nem'ron!

Új hozzászólás Aktív témák