Keresés

Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Eagle16 #8932 üzenetére

    Azért bíztam benne, hogy a japán kimarad... tetszik, hogy az európai és észak-afrikai hadszíntér elemei jelennek meg a játékban és a nemzetek is eszerint vannak összeválogatva. Ha majd megjelenik japán akkor számítani kell arra, hogy jönnek csendes-óceáni szigetvilágot megörökítő mapok ahol kifejezetten hülyén fognak mutatni a német és orosz tankok... de ugyan úgy hülyén mutatnak majd az európai és afrikai mapokon a japán tankok...

    Ezt az "európa" tech tree-t hogyan is kell értelmezni? Mert egy hidegháborús környezetben még érteném a "NATO vs. USSR" vonalat követve (és akkor végre a T54 sem lógna ki annyira). De így most ezt nehéz elképzelnem. Milyen tankokat tartalmazna?

  • D.Orion

    veterán

    válasz Eagle16 #8932 üzenetére

    Japán? :F És ezt, hogy fogják kivitelezni? 1960as japán tankokat fognak berakni Tier 8-9 -be? Csak, mert azok fognak párban lenni a mostani német és orosz tankokkal. Nem is tudok egyetlen egy olyan japán tankot se mondani a II. VH-ból és környékéről ami eredményesen fel tudta volna venni a harcot a vele egy időben készült európai tankokkal. Ők teljesen más tankokat gyártottak, náluk a 20T-ás tank már heavy volt. Szigetország, szigetvilág. Ennek megfelelően kicsi és könnyű tankok készültek. Ámbár többségük lomha volt, mint egy öszvér.

    (#8936) Eagle16: Lesz egy vegyített Europe Tech tree ahol a kisebb nemzetek egyedi tankjai lesznek vegyesen? Ez jól hangzik szerintem, mert pl hazánkból is tudok mondani négy olyat amit érdemes lenne berakni a játékba, de 4 tanknak külön nemzetet csinálni hülyeség.

    #8938) biggamer: Azt a tech tree-t szerintem mindegyikünk szívesen megnézni. :U

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák