Keresés

Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    válasz vhw #7845 üzenetére

    Igen, elég cinkes így, azok a rohadt egerek nagyon kemények, láttam pattogni az oldaláról az S-70-es 130-as skúlót, kb mintha vmi 50-60 milis szarral lőtték volna. De ha betalál, akkor szakít rendesen, amúgy sem szereti a 704, T95, T30 lövéseit.
    Bár mondjuk jópár IS-7-essel szét lehet őket kapni egy városi pályán, pölö maradjunk csak Lakeville-nél.
    Mert én még mindíg tudnék vitatkozni, hogy melyikük a jobb. A Maus egyértelműen a legerősebb, és legszívósabb dög, viszont az is-7 is a maga 60-70? tonnájával körberohangálja, és ott lövi, ahol nem szégyenli. Tehát IS-7 manőverezésben sokkal jobb. :K Nekem is olyan lesz egyszer:DD :C :C

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

  • crossy104

    csendes tag

    válasz vhw #7845 üzenetére

    Szia!
    Ha az ellenségnél több Maus van és nem tudják az arty-k lőni őket akkor neki kell ugrasztani az IS7-es és T-54-es vasakat közvetlenül melléjük.Esélytelenek
    Tesztpályán kipróbáltuk. Ha egy IS7 vagy egy T-54 "berassol" a Maus mellé akkor a Maus-nak vége. A T-54-et meglőni sem tudja mert az túl alacsony és túl gyors. Az IS-7-nél meg az IS7 50%-on marad a Maus elfogy.
    Viszont messziről való párbajozás a Maus ellen esélytelen. Neki marad 50% hp-ja a többiek elfogynak. Ezért kell lerohanni és mellé állva előre-hátra "hintázva" lőni.

Aktív témák