Keresés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz crossy104 #7865 üzenetére

    Az a baj, hogy úgy veszed, van egy szerencsétlen gyámoltalan Maus, és van ellene egy IS7-ed meg pár T54, naná h szétszedik. De kláncsatákban nem kolbászol sehol sem magányos Maus, legkevesebb ketten vannak, vagy ott van még kisérőnek 1-2 med, vagy IS7 vagy ami éppen van, plusz hátulról fedezi a saját 2-3 artyja. A sikeres klánhaborúzáshoz elengedhetetlen a Maus, semmivel sem tudod kiváltani.

    stork13: én is igen sokszor álltam be hulldownba, azzal a teljes nyugalommal, hogy most aztán sz*rrá lövök mindent ami jön, az első 2-3 pattogós AP után mindig volt legalább egy értelmes az ellenségnél, aki átváltott HE-re, de ami még zavaróbb, hiába pattogna az AP, de újra ús újra bemozgatja a tornyot, nem is kell nagy kaliberű löveg, egy sima mezei 88as is elég, és velem szemben 2-3-4 tank gyakrabban tud lőni, alig van pár szabad másodperced hogy célozz és ne mozogjon be a tank, ha pedig tönkre teszik az ágyút is... akkor esélytelen h eltalálsz bármit is... a T32-nek meg elég baj a 105ös ágyúja is, már egy Ferdi,KT is gondot okoz ha szemből jön a VK45öt gyakorlatilag sehol nem lövi át szemből, az IS4-et meg ha jól célzol, és szeret a játék átviszi, de biztos lesz jó sok lepattanó, közben ő nem fog könyörületes lenni az S70el...

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • virkir

    veterán

    válasz crossy104 #7865 üzenetére

    A lényeget whv barátom már leírta. Ez működik random battle-ban de nem megy kláncsatában de company-ban sem mert a csapatnak van annyi esze, hogy ne hagyja egyedül a Maust.
    Ráadásul kipróbáltam, ha egy kicsit is rosszul áll be a T-54 a Maus mellé igen szépen lehet bontani a torony tetején amennyiben meg nem 100% hp-val ér mellém akkor jó esélyem van kiszedni mielőtt elfogyok.

    stork13
    Mostanában épp azért verem a fejem a falba mert azon a pályán 5 vereségből négy azért van mert baccnak arra az oldalra, a gyors med nem megy le spottolni hanem fent kempel vagy teljesen üresen hagyják.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák