Keresés

Aktív témák

  • KaiotEch

    nagyúr

    válasz mynames #7204 üzenetére

    Az uccsó engem is érdekelne, mert rendesen el szoktam küldeni az embereket megelebb éghajlatra, és a szüleiket sem kímélem :D

  • joergie

    őstag

    válasz mynames #7204 üzenetére

    összevissza mentem, 1-2 kört t7 arty, aztán meg T43, de inkább IS. Egész jók a statjaim meddel, pedig még csak tanulom. túl hamar kilőnek. Szerintem a legnehezebb med-ben jól teljesíteni, rengeteg múlik rajtuk a csatában, és ha látom, hogy azonos tier med-ek jönnek szembe a mi hevijeinkkel, garantált a bukta. Meg lassúak ezek a rohadt orosz ágyúk(D10T). mostmár visszasírom a tigrincs nagy ágyúját. Ott tartok, hogy IS-ben félek a tigristől, a lőwének meg simán nekimegyek.
    Prokhorovkán megyek fel IS-el egyedül hegyre, láttam hogy jön szembe egy T43 meg egy T44, na mondom ennek annyi, legalább feltartom őket...jönnek szembe, nem állok meg, ezek is mentek tovább, néztek hogy mi van :DDD mindkettőbe egyet tudtam durrantani, ennyi volt...aztán egy ferdivel összeugattam, hogy taktikából mekkora fail a csapat...de ezt már lehet látni az első fél percben, hogy ki merre indul(és én általában meg is mondom, még akkor is, ha megnyerjük).

    Aztán ezen az arty tud csiszolni vagy rontani, de nem rajtuk múlik, még akkor se, ha 5 arty-t pakol be csapatonként. Arty azt lövi amit lát. Ha nem lát, akkor tök fölösleges.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Aktív témák