Keresés

Aktív témák

  • jahrn

    senior tag

    válasz Fel #6748 üzenetére

    Jah, ma nekem is volt jopar hasonlo. Volt egy nemet srac 3002DBvel, aki nekiallt kempelni a bazison (majdnem el is buktuk a meccset, de sikerult forditanom az Su85-tel :D ), barmit irtam neki lepergett, csak nyomta a nemet szovegelest es baszott ra h senki nem erti - kb 10 eve tanultam.. vagyis tanitottak azt a nyelvet es sehogy sem ragadt meg bennem. Utana meg par magyarral kerultem ossze, akik - termeszetesen - nemcsak angolul nem tudtak (csak igy kommunikalok jatek kozben, elvegre 14 csapattarsam van) hanem tok masrol dumaltak/foglalkoztak. Ezt is majdnem elbuktuk, de vegul egy IS-el visszahoztuk a sirbol az allast. Ok persze megfekudtek hamar, es kozben meg nyomogattak a help gombot ezerrel meg ment a noob-ozas.

    En T82-re nem raknam fel a 105-ost, a hosszu csovu AT atvisz mindent amivel talalkozol es a sulya sem nagy. Mivel a T82-nek kb nem letezo a pancelzata, azert szvsz tobbet er h mozgekony vagy.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Fel #6748 üzenetére

    Szerintem a játékban remekül megoldották azt, hogy ne mindig kelljen a chatbe írogatni az utasításokat (sokrétűbb, mint a Bad Company 2 "egygombos" rendszere). Ha az ember értelmes társakkal kerül össze akik tudják használni a térképen a figyelemfelhívást, hallgatnak is rá, valamint eljutottak addig, hogy az F1, F2, F3, stb parancs gombokat is ismerik, akkor gond nem lehet!

    Szóval aki a chatet nem tudja normálisan alkalmazni, nem is figyel rá az egyszerűen nem csapatjátékos, szóval annak meg mindegy mit csinálsz, küldhetsz füstjeleket is, le fogja szarni.

Aktív témák