Keresés

Aktív témák

  • #21346560

    törölt tag

    válasz .mf #48711 üzenetére

    Na jah, én is még azért vagyok ébren, mert egész jó meccsek vannak most.... lassan ébredezik a khmmmm..... lúzer bagázs (na jó, nem mindenki, van aki csak 8 éves) , én meg lassan lefekszem :DDD

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz .mf #48711 üzenetére

    Abszolút megerősítem. Régen sokszor játszottam reggel és mindig pozitív volt a mérlegen nagyon jó csaták mellett. Legutóbb tegnap 6 körül játszottam. Szinte minden csatában top tank voltam minden tankommal, jó csaták, talán 1-2 vereség összesen.

    emre, fsb: Mikor elkezdtem a játékot minden vágyam a Ferdinand és a JT volt. Aztán szépen lassan eljutottam, kifejlesztettem és azóta sem vettem meg még a Ferdit sem. Egyszerűen azért, mert általában mindig azt érzi az ember, hogy az ellenfél jól játszik minden pattog róla, rólam meg semmi. Ezen ritka kivételek egyike a két fentebb nevezett tank. Talán két kezemen meg tudom számolni a közel 7 ezer csatám alatt, hogy bármilyen tankkommal is hányszor pattantam Ferdiről és JT-ről összesen. Egyszerűen bárhol lőttem őket mindig vitte minden ágyú a szegény szerencsétlen top német TD-ket. Külföldi és magyar fórumokat olvastam, ahol istenítették főleg a JT-t a pontos és gyors ágyúja miatt, de egyszerűen az a tudat, hogy még Tigrisben sem féltem nekimenni egy JT-nek az nálam mindent felülírt. Most látva a ti bejegyzéseket lehet jól döntöttem, hogy inkább az orosz TD ágat nyomtam inkább szinte a nulláról, ahelyett, hogy a Ferdit megvettem volna. Jah, és szerencsétlenek még rejtőzni sem tudnak, akkorák. Pedig gyönyörűen néznek ki.

Aktív témák