Keresés

Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz Snakeiboy #45400 üzenetére

    Hááát.... Nekem az első IXes heavym volt anno és egyből sikerült megutálnom ;] Igaz, akkoriban másként működtek a poroltók (nem volt instant oltás ha rátenyereltél, csak szimplán növelte a tűz kialvásának valószínűségét, tehát totál lehetséges, hogy leégtél akár 3-700 hp-t is... -> [link]
    sz.: azt el ne felejtsük, hogy az elsősegély/szerszámos cumó csak 2 percig javította a modulokat, milyen élvezetes is volt egy ilyen bekapott lövés után játszani ezzel...). Ugyanakkor játszottam vele nem olyan rég de most is retardáltnak találtam, hogy mindenki meg a kutyája is átlövi szemből(és igen, a homlokpáncélt... de ha valami csoda folytán lenne egy lepattanó akkor automatikusan lőtték a hasát, azt meg jószerivel a hosszú 88as is belövi), és az első adandó alkalommal viszik a motort(mechanikus váltó hitboxa egy elektromos hajtású tankon... what?), ami ugye rendkívül hatékony ~5 ló/tonna teljesítmény arányt jelent neked... de legalább a torony hátul van, alig tudod le vinni az ágyút stb... Egyetlen egy pozitívumot találtam benne amit nem olyan rég írtam is vhw kollégának. Amennyiben kapna +5mm páncélt az elejére meg kiveszik a váltó hitboxát(ez meg fog történni... remélhetőleg 2020 előtt) akkor so-so, legalább nehezebb lesz belerokkanni random lövésekbe amik szétlyuggatnak, de rengeteg hibája megmarad még így is.

    Egyébként a többi tankokhoz képest pont a löveg az egyik gyengéje(E-75-nek szintén, bár jobban kellene annak egy +10mm LFP buff).

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Aktív témák