Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz Iron Funeral #31150 üzenetére

    Jaja, arra gondoltam én is, hogy a fele játékosokat ki sem írja, ráadásul a tökömet nem érdekli a win/eff ratio...
    Az igaz, átlagsebzés lehet többet érne. Bár ez így amúgyis szar, hogy a név után teszi. Az jobb, amikor a név elé, de azt meg nem találtam, meg a türelmem is elfogyott, úgyhogy leszedtem az egészet. :D
    Meg én eleve azt hittem, hogy ez a csatában írja ki, az ott éppen elért statokat, szóval folyamatosan frissül, nem ezt... :U

  • válasz Iron Funeral #31150 üzenetére

    Szerintem direkt szívatják az amcsi heavyket, mivel egyszerre nyomom IS-4-gyel és T34-gyel, valamint nagyon jól tisztában vagyok a képességeikkel (legjobb ágyúk), ezért eléggé feltűnő, hogy mennyire kedvez a játék az orosz heavynek.

    Épp most írtam egy másik fórumon:

    T34-en még a legjobb ágyú sem ér semmit sajnos, saját tapasztalat. Most párhuzamosan nyomom IS-4-gyel és T34-gyel (természetesen megvolt a 105-ös, amikor beleültem).
    Papíron ugyanaz a pontossága a két ágyúnak (a legjobbaknak) mégis, az amerikaival sokkal rosszabb a találati arányom, sőt, sokkal több a lepattanó is, pedig alig marad el az oroszétól a penje, és mindig a gyenge pontokra célzok. A másik probléma, hogy kicsi az átlagsebzése az amerikai ágyúnak (400, oroszé 490), de még nagyobb probléma, hogy többnyire átlag alatti sebzéseket ad be, orosznál meg inkább átlag felett. Ebből adódik, hogy a T34-nek egyszerűen nincs visszatartó ereje. Az IS-4-gyel simán sakkban tudok tartani 2-3 ellenfelet egyszerre, mert tudják, hogy oda tudok pörkölni, ráadásul az IS-4 pattogós. A T34-től általában egy ellenfél sem fél, már csak azért sem, mert elég csak rátüsszentenie, és elszáll a fél élete.

    ***

Aktív témák