Keresés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz MCGaiwer #18393 üzenetére

    "egyik jelenlegi mod se nyújt olyan előnyt, amit nélküle ne lehetne tudni. "

    Ez lehet hogy igy van, de egyrészt játékosfűggő a megitélése, másrészt nem ismerünk minden mod-ot. (én legalábbis nem)
    ---

    Egyébként úgy gonolom, hogyha volna olyan scriptelő program amivel lehetne az egérpoziciót áthelyezni a csata alatt (tehát nem a "garázs" képernyőn ahol részben müxik), akkor azzal lenne ötletem olyan makro vagy script készítésére, amelyet nem nagyon vitatnátok, hogy előnyös lehet a használata.

    ---------
    Szerk:
    (#18396) MCGaiwer Ami kényelmesebb az egyben előnyös is lehet. Szerintem erre pont jó példa OTM, természetesen elfogadva, hogy nem minden játékosnál.

    Egyébként a példád megint nem jó, mert a segtörléshez azért használunk papírt nem pedig a kezünket, mert így higénikusabb. Nem azért mert kényelmesebb....

    [ Szerkesztve ]

  • Arpee78

    senior tag

    válasz MCGaiwer #18393 üzenetére

    Csak nekem van olyan érzésem, hogy (részben) elbeszéltek egymás mellett?

    Nekem iconpack van fenn, ez nem cheat, de mégis némi előny. Legalábbis azokkal szemben akik nem ismerik az egyes járgányok jellemzőit és nincs fenn iconpack. Akik túl vannak 10000 csatán és fejből ismerik az összes tankot, velük szemben meg egál.

    Pl. T95-el találkozik valaki. Ha nem tudja milyen erős a frontpáncélja, rálő AP lőszerrel. Van aki ezt fejből tudja, van aki nem. Aki nem és nincs iconpackja sem, az hátrányban van. Esetleg gondolhatja, hogy véletlenül pattant le és tovább lő AP-vel.

    Viszont az OTM el nem tudom képzelni hol lenne előny, kivéve néha HP-ból következtethető tornyot/ágyút. Ha lövök látom mennyi % megy le, ha nulla lepattan, használok HE-t.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák