Keresés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz emre #1565 üzenetére

    Nekem tetszik az 57-es. 22,2 lövés/perc a tűzgyorsasága, 1.5 az aim, és 0,3 a pontossága.

    A D-5S-85A 15,3 lövést tud percenként, az aiming ideje 2s, a pontossága 0,36, valamint súlyban kvázi a duplája kisebb társának.

    Nem is maga az ágyú a lassú, hanem ha azt választod, akkor a sokkal durvább tankokkal rak össze, amikbe bele kell lőni 3-4 lövést is, és akkor már bizony az aim idő meg a töltés elég kínos, mikor a legtöbb tank 1 lövésből kilukaszt.

    Összehasonlításképpen, a 85-ös ágyúval ált. 2 lövés volt egy Panzerkpfw3/4, a kisebbel ált. 3, de cserébe nem luggatnak ki egy lövésből. Szóval jó a 85-ös ágyú is, csak egy jóval erősebb jármű kellene alá.

    Még egy korábbi momentum a kaliber kérdésben, mikor az AT-1 -re ráraktam a legnagyobb ágyút, összerakott a T-34-es tankokkal, közvetlen a seggében kerültem egynek, 0 méterről lőttem rá, 3 lövés kellett bele, amit csak azért tudtam megtenni, mert közben másra lőtt, nem foglalkozott velem.

    krisss93: meg amit előtted felsoroltam, azokat is. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Aktív témák