Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz kalandlovesz #7829 üzenetére

    Ez a KV1-2 bontás hogyan fog valósan végbemenni? Akinek van KV3 az fog kapni egy olcsóbb tankot ingyen, vagy akinek KV van egy bizonyos szintre kifejlesztve?

    A budi tornyot ha lehetne fel se tenném, olyan ronda, hogy sírva röhögtem mikor megláttam az első KV-t vele. Na jó mondjuk nekem is beszóltak már a T28 ágyúm miatt, 76mm L10 volt rajta, de így is volt 6 killes köröm, pedig többet lőttem mellé mindig, mint amennyi talált. Most az lesz a taktikám, hogy csinálok egy T34-es vonalat is ruszkiknál, mert ott vannak a leggyorsabb tankok, előrerohanok scoutolok és ha tudok kiszedek egy-két artyt, aztán gyorsan kilépek a csatából és irány a KV, így felváltva tolom a kettőt, aztán, ha lesz T34-em is, meg a KV is meglesz már egész jó addigra, akkor 2 tankom lesz amivel tudok lóvét szerezni dögivel, meg sem állok pár millióig és így lesz időm kitapasztalni, hogy a heavy, vagy a med ág fekszik jobban, mert megmondom őszintén kinézetre a T54 nagyon bejövős és med létére szerintem elég erős páncélzata van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák