Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz joergie #3883 üzenetére

    Hát amit mondtál, hogy határozottság, és bizalomkeltés... Mesélek egy tapasztalatot:
    Tegnap Lakeville pályán, azon a végén kezdtünk ahol a völgy nyitott, a domb másik oldalán van az a nagy szikla ami ketté választja az utat, szerintem ez az oldal jobb támadásra, mert ha át tudsz csúszni a dombon, utána már fedezékben vagy, nem tud a sarokban lévő bokrokból szétlőni láthatatlanul senki, mint a saját oldalunkon.
    Na most én voltam a csapat első, tier 4 tankkal (Lee-vel), már a visszaszámlálásnál kijelöltem az irányt, páran rá is nyomták az F5-öt, az ellennél csak 2-3 kisebb 2es TD volt, gondoltam nem lesz gond átjutni. Erre mire odaérek a dombhoz csak egyedül vagyok... sokkal hátrébb állt ott 1-2 kisebb tank. Gondoltam elindulok, ha látják hogy átjutok talán megindulnak utánam. Átértem, kinyírtam két tankot, egy harmadikat 19%-ra lesebeztem, de előjött egy kis T57-es az meg el sem hibázhatja ezt a nagy 3 méteres konténert...
    A városban természetesen megdöglött mindenki, értitek, kb 10en mentek oda, és ennyire futotta tőlük... De nem is ez húzott fel, hanem hogy hiába nyomtam folyamatosan a segítség kérést, egy szerencsétlen ember sem jött utánam! Egy 100%-os Su-76 ami ott állt a pálya elején, mögöttem kárörvendően pötyögi: hogy megmondta hogy nem menjek oda, meg hogy ő nem jön segíteni, kvázi végignézte hogy kilőnek...
    Mikor már látható volt, hogy elbuktunk még a két artynk is ment előre támadni, 1-2 tankkal végeztek is, ez a TD-s barom meg ott állt végig a pálya sarkában, és arra verte magát, hogy kilőtte azt az egy szem tankot, amit én sebeztem le percekkel előtte...

    Látod... hiába a csatához mérten tekintélytparancsoló tank, hiába a kérés a csapattársak felé, mert nem szó nélkül indultam öngyilkos módjára... Még az sem várható el tőlük, mint amit anno én csináltam, mikor kezdtem a bétát, hogy elindultam a legnagyobb tank után, és neki segítek. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák