Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz Djuree #29418 üzenetére

    Hali!

    Nincsenek szervezek, hanem regionális kliensek vannak. Értelem szerűen a wot.eu oldalra menj és onnan szedd le az európai kliens-t.

    Tier 1-2 szinten szerintem szigorúan csak ismétlőpuskát használj. Jobban jársz vele mind az ágyúval. T3ban már kell az ágyú. Szerintem haladj úgy, hogy ha megvan a következő tank, akkor csak úgy vedd meg, ha ki is tudsz rá fejleszteni egy a gyárinál jobb löveget. Alap löveggel mondhatni minden tank gagyi. De vigyázz, mert minden modul, plusz súly. Súlykorlát van, ezért van a lánctalp fejlesztés.

    T3-tól szerintem minimum egy repait kit-et vigyél magaddal a csatába, ezt ott tudod megvenni ahol a lőszert is. Manuálisan használható fel egyszer, és bármilyen sérülést azonnal kijavít. Lánc és motor sérülésnél ez azért fontos.

    Nemzet ügyileg azt kezd el ami neked szimpatikus. Mindenkinek megvan a maga erőssége.

    Oroszoknak jellemzően jobb ágyújuk van a többi tankhoz képest, cserébe papír a páncéljuk. Némelyik tankjuk már magasabb szinten pattogos rendesen.

    Németek nagyon pontosak, páncélzat közepes ill. jó.

    Amerikaiak... Nos, hát ők amerikaiak. :U Szerintem nem kezdőnek való ág.

    Nagyjából ennyi.

Aktív témák