Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz vhw #1813 üzenetére

    Egyébként igen, épp most próbáltam... :DDD
    Én azért sajnos sokszor hibázok, nincs türelmem a célzásra, és előbb ellövöm...
    A ferdi kettő, ha oldalról el tudom kapni, a 122 BL-9S-sel három. (ezt tegnap próbáltam) Szóval a ferditől már az SU-152-es óta nem tartok, mert szerintem nem sokkal jobb az ISU-152-esnél, de azért szemtől szembe nem állnék le vele. :DDD
    A KT 1 lövéssel 5% maradt (homlokpáncél alatt a hasát lőttem meg). A 4502 1 lövéssel min. -30% ha nem a tornyot lövöm, azt valahogy jól bírja.

    Érdekes hogy vannak tankok, amiknek a tornyát ha jó szögből meglövöm 80-70%-ról is halálos, ugyanakkor meg van amiről meg csak a festés pattan le ugyanazzal a löveggel.

    Pl az US T heavy sorozat, kegyetlenül erős tornya van, de a homlokpáncélt simán lehet sebezni. A KV-nak meg egy toronylövés és -50% átlagos löveggel PL T-34/85 (ezzel a stukkerrel 70-80-90% találattól függően)

    Most hogy mondod neki kellene állnom nekem is a ferdi projektnek, még úgy 20k xp kellene :U
    De most ezzel olyan jól elvagyok :))

    [ Szerkesztve ]

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Aktív témák