Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz _seth_ #1754 üzenetére

    Ez a látótávolság érdekes kérdés most, hogy a T-44-el inkább elöl megyek és ráraktam egy binocular-t hasonló a tapasztalatom. Ezzel 430+10% lenne a látótáv de nemegyszer lőnek meg 200m-en belülről úgy, hogy fogalmam sincs ki volt az.
    Igaz bokros területen nade akkor is.
    A másik ami eszembe jutott, hogy el jutottam odáig, nem vagyok hajlandó szétlövetni a seggem a balf@szok miatt.
    Pl. tegnap Prokhorovka, 3 T-44 nálunk közepesen erős csapatok.
    Szól az egyik, hogy a gyorsak menjünk keleten a hegyen át, mondom OK.
    Erre látja, hogy én még lassabb vagyok nem vár meg a hegytetőn és onnan irtja az ellent hanem nekiáll átevickélni a vasúti töltésen aztán csodálkozik, hogy a kempelő KT meg Tigris arty segítséggel szétszedi őket.
    Naná, hogy a végére inkább megbújtam egy bokorban ha véletlenül arra téved valaki azt azért még meglőjem.
    Vagy a másik kedvenc pályám Abbey, ahol rendszeresen védtelenül hagyják a keleti alsó utat én meg régebben mentem egyedül arra aztán ha én voltam a legerősebb a csapatból akkor is tuti az első szembe jövő az vagy egy IS4-7 vagy T29-T32 volt.

    BoogeyM@n.
    Tegnap említetted, hogy a T-44-nek elég egy lövés csak jó helyre kell.
    Nade hova!!!
    Tegnap miután írtam kétszer is megkaptam, egyszer egy Párduc egyszer egy KT lőtt ki 100%-ról egy lövéssel.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák