Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz Dewri #53564 üzenetére

    hát igen, vannak benne teljesen agyament dolgok az biztos. de még mindig ez a legjobb ilyen játék szerintem.
    próbáld ki a war thundert vagy az armored warfare-t, azok másban jók, de összességében gagyibb hatást keltenek. én már megjelenés óta játszok, voltak hosszabb szüneteim is, több hónapos, de volt 2 éves is. néha besokall az ember, de mindig visszatértem.
    én sok pénzt beleöltem már, vagyis nekem sokat, másnak meg nem sok, de engem szórakoztat, nem érzem kidobott pénznek. mondjuk sokat nem játszok, napi 1-2 óra, így mire felidegelne kilépek. :))
    az idegölő részét nem csinálom: a küldiket, így igazán tétje nincs, kilőnek megyek a következő tankra. :D azon már rég túlvagyok hogy felbassza az agyam.
    de megértem hogy kezdőbb játékosként kis szinten felidegel a gold lőszer, régen még nem volt hálistennek, én kivenném az egészet a picsába, de a wg-nek ez sok pénz.
    meg az említett bz-t is, az is túl van tolva...lőjön nagyot ok, de legalább ne lenne armorja, de van neki. :W
    elég sok event van amin lehet nyerni, kivenni t5-t6 prem tankokat, menj rá egyre, ha nincs 8-as maradnak ezek. én nem játszok kis tierben, van mindig annyi free xp-m hogy kb. t6-tól kezdek minden ágat, meg stock tankkal sose játszok, legalább az ágyút kiveszem free-ből.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák