Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Djuree #53562 üzenetére

    Ezzel az a baj, hogy ha van egy game, amivel szenvedés játszani és nyilvánvalóan a pénzeseknek kedvez, akkor az nem fog engem rávenni arra, hogy tizensokezer valódi pénzért vegyek egy prémium t8 tankot. Inkább letöröltem a 'csába, ezt érdemlik az "élményekért", nem pénzt... Úgy kéne működnie, hogy játék közben jól érzem magam és haladok, öröm a játék és akkor elgondolkoznék, hogy na, ha ez ilyen fasza, akkor prémium tankkal biztos még faszább, nosza, próbáljuk meg, ha már egy ilyen játékot raktak össze, akkor megérdemlik a készítők. De nem ez van. Nagyon nem...

    Egyébként sem gondolom, hogy segítene, mert mint korábban már írtam, mostanra teljesen tönkre van téve a game, már hármas szinten is mindenki goldozik, akkor mit érne a prémium t8? Az új 800at lövöldöző beüthetetlen t8 BZ-k ellen van már orvosság?

    De ha költenék is rá ennyit, az nem oldaná meg a játék alapvető problémáit: a nevetséges látótávrendszert, az eltűnő lövéseket, a nem ütöm be a 30 mm alufóliát 3x nagyobb átütésekkel eseteket, a csodálatos csapattársakat, a 15-2 turbócsatákat, stb, stb... Tehát pénzért kapnék naponta agyvérzést, az tényleg a legnagyobb hülyeség lenne... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák