Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz e-newsee #51036 üzenetére

    Altalaban azok atlagon aluli teljesitmenyu jatekosok akik csata kozben szidjak a csapatot miutan kilottek oket, altalaban 0-hoz kozelitu teljesitmeny utan. :D

    Ez az egyik oka annak hogy rossz jatekosok, hogy masban keresik a hibat. En meg szoktam kerdezni az ilyeneket, hogy ok PRO-nak gondoljak magukat a 4x% gyozelmi aranyukkal es azert erzik, hogy joguk van szidni mindenkit? Ilyenkor erveles helyett altalaban az anyamat szidjak meg tragarkodnak, ami megerosit benne, hogy nagyon fiatalok es/vagy butak, ugyhogy rajuk szoktam hagyni.

    Van egy nagyon keves ember akivel csata utan meg lehet beszelni emberi hangnemben, hogy mi volt a gond. Szerencsere! Sot, en szoktam gratulalni egy-egy nagyon ugyes ellenfelnek mikor latom, hogy lehozta a csatat vagy szetszivatott. :DDD

    Erdekes modon annak ellenere, hogy a csataim jo reszeben top sebzo vagyok es van, hogy 2-3* annyit sebeztem mint a kovetkezo, csak anyazast kapok, koszonetet nem. Nem mintha szuksegem volna ra, de azert jol esik mikor elismerik az ember teljesitmenyet, meg ha csak egy jatekrol van is szo. :)

Új hozzászólás Aktív témák