Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz fsb1000 #3004 üzenetére

    Háháhá, pont erre számítottam. Nem okoztál csalódást. Bagoly a verébnek... De mindegy, inkább hagyom, mert tudom, hogy a Fekete Lovag mindig győz...

    ---

    Más
    Pár napja vettem a SportKávét, még csak a minap kapta meg a teljes felszerelését, még ismerkedős, legénység is még tanul, de mint írtam, látom benne a potenciált. Csak sajnos sorban olyan csatákba dob, hogy hiába nekem volt a legtöbb damagem a legtöbb meccsen, 6-8-asokban is, mégis néha úgy elbénázták a csapattársak, hogy nem akartam elhinni. Komolyan, egyikben a baromarcú, báziskempelő fullhp-s TD mögött egy pár hp-re lesérült tank egyedül befoglalta a bázist, az az idióta pedig csak az előtte, de hegy mögött lévő piros jelzéseket lőtte és nem fordult hátra... Úgyhogy ilyeneknek "hála", hiába ~1300 átlag-dmg (csaták felében még csak derp 122 volt), mégis 40% alatt van az aránya.
    22. meccs, végre 5-6 tier, s én is teljes felszereléssel. Aztán elkezdtek sorra hullani a csapattársak. 2<6-nál elkezdtem temetni a meccset. De nem szoktam könnyen adni a dolgokat.

    Victory!
    Battle: Siegfried Line 2013. február 21. 22:51:47
    Vehicle: KV-1S
    Experience received: 1 459
    Credits received: 38 604
    Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

    13/13/14 lövés, 4066 dmg, én 10 lövést kaptam, 68 def, 6 kill - a 7. (a foglaló) pár tizeddel előbb lőtt mint én, és sajnos nem pattant le. Pedig az lett volna az igazán szép, ha nem csak TG, Sniper, hanem Defender, Steel Wall és Bölter is.

    Tényleg jó ez a tank (mondhatni ópécsíter), kár volt eddig kihagynom (már untam a nehéz-túlsúlyos (hehe) garázst és a pontatlan szovjet ágyúkat).

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák