Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz psycroptic #76 üzenetére

    Igazad van, azt elfelejtettem beleírni, hogy az eff-jük is jóval átlag alatti. Általában az ilyen playereknek 4-600 között mozog, de az utóbbi időkben találkoztam 3-400 közöttiekkel is! Külön nem néztem meg a találati arányukat és a sebzésüket, de ilyen eff mellett nincs is rá szükség, mivel ezzel a teljesítménnyel már kihatással vannak a csaták kimenetelére, főleg top tier tankokban.

    Ezért mondtam már többször is, hogy a WG csinálhatna valamit, hogy kiszűrje a rendszeres afk és bot használókat. Nyilván ezek miatt jön össze ez az extrém gyenge effjük is. Afk-zással bot-ozással kihúz magának egy tier 8-10 tankot, mert az menő. Aztán elkezd vele játszani és nem érti miért lövik ki folyton elsőként az ő tankját, holott sebezhetetlennek kéne lennie. Ugye a mapokat nem ismeri, weak pontokat még úgysem, a csapatjáték is ismeretlen fogalom, akaratereje sincsen hogy megdolgozzon/szenvedjen a 10-es tankért, Legegyszerűbb megoldás: bot progi!

    Az is megfordult a fejemben, hogy a WG direkt hagyja ezeket a playereket, hadd csinálják amit csinálnak, mert tudják, hogy önerőből nem tudja majd fenntartani a 8-9-10-es heavy-jét, hát majd apu vesz neki löwét vagy t34-et farmolni. Ez ugye a WG-nek bevétel...

Új hozzászólás Aktív témák