Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz grizlisandor #24291 üzenetére

    Hú mennyi plecsni! :-D Grat!

    És ha már ász, azt hittem sosem sikerül, de végre-végre, KV-3-mal is megvan! Huh, 200+ meccs kellett... A sok első osztály után ideje volt már összehoznom vele. Most már nyugodt szívvel fogok továbblépni a KV-4-re. :-D
    [link]
    Persze vesztes csatában lett meg, a végére kvázi egyedül maradtam az SU-val, a jó (tőlem legalábbis mindenképpen jobb) játékos ELC-vel, meg egy M41 artyval szemben. (Azért kvázi egyedül, mert a retard kemper T25/2-ünk csak állt a bázisunkon. Nem afk, szimpla hülye...) Az ELC-t akartam először kiszedni, ő tűnt a veszélyesebbnek, de face-to-face sajnos mindkettő belém vert egyet-egyet, el is párolgott a hp-m jó része. Az ELC-t aztán sikerült kikapnom, meg tánc közben az SU-ba is nyomtam egyet, de ő töltött a végén gyorsabban... Az agyatlan T25 eközben nagy nehezen megindult, de persze már semmit nem tudott tenni. Nagyon felqrtam rajta az agyam, ha csak pár lövés erejéig jön segíteni, simán megvan a meccs...
    szerk.: az már csak hab a tortán, hogy a rammolós küldi is meglett. :-D Nem is tudtam, hogy az van kiválasztva, de azt hiszem a KV-1-et toltam meg egy picit. :-D
    Szóval két legyet ütöttem egy csapásra. :-) Végre...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák