Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolthee

    senior tag

    válasz Flayer #17803 üzenetére

    A lila is külön faj - tisztelet a kivételnek, vannak azért tényleg csapatjátékosok.
    Tegnap UNICA szakasz volt tier 9-.es csatában (E50 meg egy másik med), én ST-I-vel Swamp pályán.
    Is6-tal és 2 másik med-del tartottuk a frontot C2-B2 környékén. A páncélomnak köszönhetően sokáig bírtam és arty sem volt. De sajnos győzött a túlerő velünk szemben. De hiába hívtam segítségt a másik oldalról, senki nem mozdult meg. Pedig velem szemben jött az STA, E75 és M103.
    A profi lila szakasz a túloldalon csipegette a kicsiket és az E50 olyan amatőr módon halt meg H4-nél egy Tiger 2 lövésétől, hogy :W
    Mondom nekik, hogy ez az unicum csapat? Persze villogott a lila statjával, de fedezékbe - a szikla takarásába - nem tudott húzódni. Kint állt a nyílt terepen. Én meg szégyelljem magam, hogy csak zöld vagyok a 11k csatámmal. Bírom, hogy mentegeti magát a számokkal, mert Ő profi és nem hibázik. Na de nem is segít ha baj van. Csak a szakasz, a többiek le vannak sz@rva...
    Azt mondanom sem kell, hogy 2700 dmg kiosztása után első voltam a listán. Nem vertem ezért a mellem, mert ha ezek a kutyámajmok is figyelték volna térképet, lett volna esélyünk nyerni. Az ellenség M103-a egyébként is gyenge játékos volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák