Keresés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Tüzi #48699 üzenetére

    A hasát akár a Type 59 is belövi. Amúgy még próbálgatom a teszten. Eddig bejövős, remélem lesz olyan jó, mint az IS-8.

    (#48702) KaLeun: Ugye? Biztos direkt így lett megcsinálva, hogy lehessen valakit copatni azzal a rondasággal. :D Egyébként tényleg durván hülyék vannak fent. Nem csak az ellenség lő, hanem még a saját csapattárs is. Egyébként ha már szóba hoztad, azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha kivennék Port mapot? Ti mennyire szeretitek? Kezd egyre idegesítőbb lenni, hogy átlőnek a vasúti kocsik alatt, hiába van 3-4 db köztem és az ellenség közt.

    (#48712) Enzolord: Semmit sem változott, ugyan úgy nem éri el önerőből még az 50-et sem. :U De azért lejtőn poén egy heavy tankkal 70-el gurulni. :)

    (#48723) jano_77: Én 7.5-ben vettem a Type-ot, és akkor talán kicsit jobb volt. De ez nem azt jelenti, hogy most sem lenne használható.

    Más: Ezeket az április elsejei hangokat hogy tudom kitörölni a garázsból, mely fájl(ok)tól kell megszabaduljak? Kezdettől fogva idegesítőek voltak, de a 2 nappal későbbi update sajnos nem szedte ki őket. Érdekes módon nálam nem voltak angyalkák, pedig nem használok sem XVM-et, sem OTM-et.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák