Keresés

Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz SoulReaver #37231 üzenetére

    Nem feltétlen az határozza meg a játék tudását, hogy 6K csata után csak Tier 7-es tankja van!
    Nekem ugyan van egy Type59-em, mert legutoljára mikor akciós volt vettem egyet, de egyébként 7-es tankok a legnagyobbak. Tiger II már ki van fejlesztve, de még eleddig nem vettem meg.
    Nem azért nincs egyéb 8-as tankom, mert nem tudtam volna elérni már - ha mondjuk 1-2 ágat húztam volna -, de egyszerre húzok több ágat német, orosz és amcsi vonalon. Ennek megfelelően van 5-6db T6-os tankom (ezen felül 3 kifejlesztve, 1 mostanában eladva), 3db T7-es tankom és szintén 5-6db T5-ös tankom.
    Minddel szeretek játszani, ezért nehéz tőlük megválni. Némelyik mondjuk azért van, hogy a következőt elérjem, de nehéz ennyi tankkal a szorzós csatákat is letudni úgy, hogy nem tudok minden nap játszani, ha igen, akkor is 2-3 órát maximum.
    Ettől függetlenül én nem elrohanok általában a csata hevéből, hanem mindig bele, hogy tudjak segíteni esetleg a rászorulóknak. Ennek köszönhető az igen silány túlélési arányom is sajnos. :B

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Aktív témák