Keresés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Fel #27301 üzenetére

    Igen, a táras amerikaiaknak már most sem a leggyorsabbak, mégis alig van páncéljuk. Szerintem így sem op-k, a gyenge védettség mindent rebalanszol. Egyébként minden tankot aszerint nerfelnek/buffolnak, hogy mennyien játszanak jól velük?

    (#27303) vhw: Mondjuk ez igaz, de a WG-t ez nem tudom, hogy érdekli-e, nekik úgy is a pénz a lényeg. Annyival viszont hátrányban van a többi tankhoz képest, hogy csak ritkán elérhető. Nem ismerem az összes 8-as medet, de az M26-nak biztos jobb a gun depression-je, a T-44-nek is, Panther 2-vel nem mentem még, annak asszem -6, Centurion-nak sem olyan rossz szvsz. Ez is egy hátrány, mint a 2,6 másodperces célzásidő. Ha olyan kedvében van, szemből érkező lövéskor sérül az üzemanyagtank, jobb esetekben gyullad is mellette + ammo rack. 0,39-es pontosságú ágyú, ami nem rossz, de a többi 8-as med többet tud. Ez kb 3 főbb hátrány, például az SP-nek is kb ennyi van, ha megnézzük. Lassú sebesség és kicsit az átütés. Pontossága még a gyengébb a többi medhez képest, mint a Type-nál, viszont a célzásideje megegyezik a többiével.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák